| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 146 079 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 093HLM |
| VIN | YARVEEHS7GZ227406 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 106 kW |
| Tippkiirus | 185 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2058 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 9 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5309 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1899 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
LISANDUB REG TASU! Ostetud ja hooldatud Amservis! Teostatud müügieelne tehniline ja visuaalne kontroll! Teostatud korraline hooldus 28.04.2026/146079km. Toyota Approved garantii 2 aastat! Lisandub registreerimistasu.
| Müüja | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.