| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 121 039 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 408MRD |
| VIN | VF77C5FK6GJ794031 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 72 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 150 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.3 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 6.5 l/100km |
| Täismass | 2150 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1475 kg |
| Kandevõime | 675 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2728 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4380 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1862 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Komisjonimüük!!! mootorituli põleb. Kere ei ole visuaalselt veatu — esineb kasutamisest tekkinud mõlke ja kriime Registreerimistasu 401.40 € lisanduks müügihinnale Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.