| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 75 620 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | RMT165 |
| VIN | WBY31AW03NFM93439 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 400 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2735 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1448 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: Exteriör: M Aerodynamicspaket M bakspoiler M Shadow Line M Shadow Line-ljus Y-spoke 859M lättmetallfälgar Elektrisk glastaklucka Solskyddsglas / tonade rutor Dragkrok BMW Laserlight Komfort & interiör: Komfortöppning (Comfort Access / keyless) Elstolar fram med minne Svankstöd förare & passagerare Stolsvärme fram och bak Uppvärmd ratt Ambient interior lighting Individual läderklädd instrumentpanel Ekträpanel Anthracite innertak Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- och ytterbackspegel Automatisk klimatanläggning M Sport & köregenskaper: M Sportbromsar Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning M Sportstolar Sport Boost-funktion Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parking Assistant Plus Backkamera & parkeringssensorer High Beam Assistant Däcktrycksövervakning Larm Låsbara hjulbultar Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Stöldskyddssystem Multimedia & teknik: Harman/Kardon surroundsystem DAB-radio BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services Trådlös mobilladdning Teleservices & nödsamtal BMW IconicSounds Electric Laddning & hybrid/el Mode 3 laddkabel Professional Akustiskt fotgängarljud (AVAS)
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.