| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 79 300 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 476NDN |
| VIN | YV1ZZL1VCN1086729 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 184 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 169 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.9 l/100km |
| • Maanteel | 5.6 l/100km |
| • Keskmine | 6.8 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1929 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4784 mm |
| Laius | 1893 mm |
| Kõrgus | 1486 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
EESTIST OSTETUD UUENA, 1omanik EESTIST OSTETUD UUENA, 1omanik LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 2 AASTAT*(tingimused www.euest.ee/garantii) Lisatasu eest on võimalik soetada Euest PRO 2-aastane tehasegarantiiga võrdväärne garantii +1490€ euest.ee/garantii VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE
| Müüja | Euest |
|---|---|
| Aadress | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.