| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 76 141 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 003SCT |
| VIN | SALKABBW6PA050367 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 258 kW |
| Tippkiirus | 234 km/h |
| CO2 | 207 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3350 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2700 kg |
| Kandevõime | 650 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3197 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5252 mm |
| Laius | 2003 mm |
| Kõrgus | 1870 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Aasta Auto Approved autodega on võimalik tutvuda meie müügihallis aadressil Sepa 24B, Tartu. Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. Pikendatud garantii kehtib kuni 04/2027 või 150,000km.
| Müüja | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | approved.aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.