| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Buss |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 35 240 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | YWD42M |
| VIN | WBA21EA03P7M62326 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2405 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4386 mm |
| Laius | 1824 mm |
| Kõrgus | 1570 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M lättmetallfälgar dubbel-ekrade 834M -Adaptivt M-chassi -M lädersportratt -M takrails Shadow Line -M Sport exteriör -M Sport interiör -Interiörlister i aluminium Hexacube dark -Anthracit innertak -Automatlåda med paddlar på ratten Komfort & interiör -Rattvärme -Sportstolar fram -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Solskyddsglas -Barnstolsfästen (ISOFIX) Exteriör & belysning -Högglans Shadow Line -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Flexibel laddkabel (Mode 2) -Professionell laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -60 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Larm -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -DAB-radio -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 3 907:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.