| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 103 480 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | FEU18X |
| VIN | WBY71AW00RFP88912 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2605 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1448 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportbromsar -Adaptivt M-chassi -Variabel sportstyrning -M lättmetallfälgar Y-spoke 859M -M läderratt -M aerodynamikpaket -M bakspoiler -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak Komfort & interiör -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Instrumentpanel i Sensatec -Interiörlister Aluminium Rhombicle Anthracite -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik Exteriör & belysning -Borttagen modellbeteckning -Utelämnade specifika designelement (fabriksanpassning) Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Professional laddkabel (Mode 3) -Flex Charger (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk hastighetsmätare (km/h) -50 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning -Svensk språkversion Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.