| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 60 220 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | RDR44R |
| VIN | WBA5P9109MFK31161 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 215 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2360 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4709 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1444 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M Sport / Exteriör M Sportpaket M Aerodynamics package M Shadow Line med utökat innehåll M läderratt M Sportbromsar 19" M lättmetallfälgar Double Spoke 791M Högglans Shadow Line Mörk innertak (Anthracite) Tonade rutor Dragkrok Komfort & Interiör: Eluppvärmd ratt Sportstolar fram Stolsvärme fram Automatisk klimatanläggning Ambientebelysning Akustik-/komfortglas Automatiskt avbländbar innerbackspegel Genomlastningslucka Fällbara nackstöd bak Förvaringspaket Aluminium Tetragon interiörlister Teknik & Multimedia: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services eDrive Services Trådlös mobilladdning WLAN Hotspot / WiFi HiFi ljudsystem DAB-radio Teleservices SOS / nödsamtal Förarassistans & Säkerhet: Adaptiv farthållare med Stop & Go Parkeringsassistans Active Guard Plus Helljusassistent LED-dimljus Däcktrycksövervakning Larm Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Runflat-däck Låsbara hjulbultar Övrigt: Sportautomat Sport Boost-funktion Svensksåld Kallklimatutförande
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.