
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 125 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 827LNZ |
| VIN | WBAVJ71090LH69816 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 240 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2525 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2022 kg |
| Kandevõime | 503 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2864 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4752 mm |
| Laius | 1938 mm |
| Kõrgus | 1621 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW X4 M40d ühendab sportliku sõiduelamuse, praktilisuse ja mugavuse. Selle 3.0l diiselmootor koos xDrive nelikveoga pakub jõulist minekut ja samas mugavat igapäevast kasutust. Autol on soliidne Black Sapphire metallikvärv ning maitsekas punase nahaga salong. Väga hea varustusega eksemplar, kuhu kuuluvad muu hulgas Head-Up Display, adaptiivsed LED-tuled, sportistmed, elektrilised mäludega istmed, võtmeta mugavussisenemine, juhtmevaba laadimine, parkimisassistent, kaamera, M Sport pidurid, M Sport diferentsiaal jpm. Korrapäraselt hooldatud ning hästi hoitud auto. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.