
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 45 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 081FFH |
| VIN | SALKA9BW3PA051498 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 258 kW |
| Tippkiirus | 234 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3350 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2738 kg |
| Kandevõime | 612 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2997 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5052 mm |
| Laius | 2003 mm |
| Kõrgus | 1870 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 04.2028; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena. Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 04.2028. Kapott ja lävepakud värvi kaitseks kiletatud. Auto heledad osad on tumedaks kiletatud edevama välimuse andmiseks. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 10.2023 / 10 304 km - 05.2024 / 17 440 km - 10/2024 / 24 359 km - 02/2026 / 42 448 km Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.