
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 29 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 440GLD |
| VIN | WBA61HC080FU92398 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 275 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2380 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1900 kg |
| Kandevõime | 480 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2856 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2029; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõidukil on pikendatud tehasegarantii kuni 05.2030 / 200 000km. Värske hooldus teostatud BMW esinduses läbisõidul 25 000km. Auto uusväärtus oli 109 900 eur. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur.; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.