| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Vieglā piekabe |
| Gads | - |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | V6AC2103200012097 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 750 kg |
|---|---|
| Svars | 316 kg |
| Celtspēja | 434 kg |
| Asis | 1 |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 4890 mm |
|---|---|
| Platums | 1880 mm |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Ülitugev keevisliitega sild (sillatala tehniline kandevõime 2000 kg, rummud koormustaluvusega 2 x 1000kg) Lamineeritud veekindel põhjavineer Veokasti kallutus Eemaldatav esi- ja tagaluuk Vineeriga tugevdatud tagaluuk Täiskeevisraamil luugid Tugevdatud tagapaneel Metallist pealeastumist taluvad poritiivad Tugevdatud C rehvid Astmelauad Veopea 1500kg Plastkaas Fermiga tugevdatud veotiisel Rataste kinnitus 5 poldiga 8 kinnitusaasa (sees) ja 4 kinnituskonksu (väljas) LED ääretuled Pistik 13 klemmi -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Adrese | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.