| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Puspiekabe |
| Gads | 2014 |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | 660YJK |
| VIN | W09SHL335ESM08061 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Pilna masa | 39000 kg |
|---|---|
| Svars | 7040 kg |
| Celtspēja | 28960 kg |
| Asis | 3 |
| Riteņu bāze | 3490 mm |
| Garums | 9150 mm |
|---|---|
| Platums | 2530 mm |
| Augstums | 3220 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
-
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.