| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Puspiekabe |
| Gads | 2015 |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | - |
| Aizmugurējā piekare | - |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WSK00000001287081 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 39000 kg |
|---|---|
| Svars | 6350 kg |
| Celtspēja | 29650 kg |
| Asis | 3 |
| Riteņu bāze | 3490 mm |
| Garums | 8810 mm |
|---|---|
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 3035 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
-
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.