
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 32 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 666SAN |
| VIN | WBAGV8105LCE23110 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.4 l |
|---|---|
| Jauda | 390 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 13.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.8 l/100km |
| • Vidējais | 10.0 l/100km |
| Pilna masa | 2600 kg |
|---|---|
| Svars | 2070 kg |
| Celtspēja | 530 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3023 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5082 mm |
| Platums | 1932 mm |
| Augstums | 1407 mm |
; Eestis arvel; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 02.2023 / 12 563 km - 03.2024 / 15 759 km - 02.2025 / 18 819 km - 01.2026 / 31 000 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.