
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 125 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 827LNZ |
| VIN | WBAVJ71090LH69816 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 240 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2525 kg |
|---|---|
| Svars | 2022 kg |
| Celtspēja | 503 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2864 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4752 mm |
| Platums | 1938 mm |
| Augstums | 1621 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW X4 M40d ühendab sportliku sõiduelamuse, praktilisuse ja mugavuse. Selle 3.0l diiselmootor koos xDrive nelikveoga pakub jõulist minekut ja samas mugavat igapäevast kasutust. Autol on soliidne Black Sapphire metallikvärv ning maitsekas punase nahaga salong. Väga hea varustusega eksemplar, kuhu kuuluvad muu hulgas Head-Up Display, adaptiivsed LED-tuled, sportistmed, elektrilised mäludega istmed, võtmeta mugavussisenemine, juhtmevaba laadimine, parkimisassistent, kaamera, M Sport pidurid, M Sport diferentsiaal jpm. Korrapäraselt hooldatud ning hästi hoitud auto. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.