
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 29 900 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 440GLD |
| VIN | WBA61HC080FU92398 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 275 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2380 kg |
|---|---|
| Svars | 1900 kg |
| Celtspēja | 480 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2856 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4783 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2029; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõidukil on pikendatud tehasegarantii kuni 05.2030 / 200 000km. Värske hooldus teostatud BMW esinduses läbisõidul 25 000km. Auto uusväärtus oli 109 900 eur. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur.; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.