| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2026 |
| Odometrs | 5 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 300RAE |
| VIN | WAUZZZF19TD019965 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 250 kW |
| Maksimālais ātrums | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Uzlādes hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3110 kg |
|---|---|
| Svars | 2635 kg |
| Celtspēja | 475 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2998 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4998 mm |
| Platums | 1996 mm |
| Augstums | 1692 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2030; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 26.02.2031 / 100 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Kuulutuses välja toodud täishind on sõiduki hind uuena (145 000€)! NB! Tegemist on Audi Tallinna esindus sõidukiga, vaatamiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida! Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Pārdevējs | Audi Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.