| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 61 564 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | SB1KA3BE90E001090 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1197 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | 154 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1840 kg |
|---|---|
| Svars | 1330 kg |
| Celtspēja | 510 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2640 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4370 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
| Pārdevējs | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.