| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 6 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | Race Blue |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | TMBNC9NY4TF063846 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 160 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2457 kg |
|---|---|
| Svars | 2044 kg |
| Celtspēja | 413 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2772 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4488 mm |
| Platums | 1884 mm |
| Augstums | 1633 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES. GARANTII KEHTIB KUNI 20.10.2030 VÕI 150 000 KM. SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL. REG. NR EI TULE KAASA. Sõiduk SKODA ELROQ 85 (450SKO) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. - Garantii 20.10.2030
| Pārdevējs | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.