| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 61 441 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | SB1ZA3BE70E006478 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1197 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1870 kg |
|---|---|
| Svars | 1499 kg |
| Celtspēja | 371 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4650 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1435 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
| Pārdevējs | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.