
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 165 200 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 821TMC |
| VIN | WF0UXXWPGUEA24198 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1596 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 176 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.3 l/100km |
| • Vidējais | 8.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1608 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4818 mm |
| Platums | 1835 mm |
| Augstums | 1840 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
N1 Esiklaasisoe Istmesoe Võrk Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Pārdevējs | Inchcape Tartu Fordi esindus |
|---|---|
| Adrese | Kalda tee 13, Tartu 50703 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.