| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 97 116 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 943HRP |
| VIN | SB1ZA3BE50E026891 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1197 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 6.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1499 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4650 mm |
| Platums | 1790 mm |
| Augstums | 1460 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
REG TASU HINNAS! Ostetud ja hooldatud Amserv Pärnus! Registreerimistasu hinnas! Teostatud korraline hooldus 16.10.2025. Toyota Approved garantii!
| Pārdevējs | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.