| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 140 288 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 233LRC |
| VIN | W1N2533531F990710 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2 l |
|---|---|
| Jauda | 155 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2112 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4751 mm |
| Platums | 1929 mm |
| Augstums | 1630 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Nordauto |
|---|---|
| Adrese | Kadaka tee 72A |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | nordauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.