| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 117 849 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sudrabs |
| Krāsas specifikācija | Brilliant Silver |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | TMB1BCNP0J7605425 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1395 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 218 km/h |
| CO2 | 122 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | 2040 kg |
|---|---|
| Svars | 1545 kg |
| Celtspēja | 495 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2836 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4856 mm |
| Platums | 1864 mm |
| Augstums | 1467 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. Sõiduk SKODA SUPERB (759BYH) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. - N1
| Pārdevējs | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.