| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2017 |
| Пробег | 194 861 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Белый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 744BYB |
| VIN | KMHSW81XDHU738714 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2199 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Мощность | 147 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.8 l/100km |
| • На шоссе | 5.9 l/100km |
| • Средний | 6.6 l/100km |
| Полная масса | 2600 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2076 kg |
| Грузоподъемность | 524 kg |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | 2700 mm |
| Сиденья | 7 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4700 mm |
| Ширина | 1880 mm |
| Высота | 1675 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt Topautos - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit - Rikkalik PREMIUM varustus - Xenon (lähituled, kaugtuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Ventileeritavad istmed (ees) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Veokonks - KOMISJONI MÜÜK - TAGAKOJAMEES EI TÖÖTA - 360 vaade ei tööta. Ette vaja uut kaamerat. - 7 KOHTA - VÄIKSED VÄRVI VIGASTUSED (PILDID) - VAATAMISEKS PALUME AJA KOKKULEPPIDA Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Продавец | Topauto |
|---|---|
| Адрес | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | topauto.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.