
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2013 |
| Odometer | 142 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 409TFA |
| VIN | WDB4633461X214097 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 155 kW |
| Top speed | 170 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 13.6 l/100km |
| • Extra urban | 9.8 l/100km |
| • Average | 11.2 l/100km |
| Gross weight | 3200 kg |
|---|---|
| Weight | 2570 kg |
| Load capacity | 630 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4769 mm |
| Width | 1855 mm |
| Height | 1949 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz G350d on stiilne ja mitmekülgne maastur, mille 3.0-liitrine kuuesilindriline diiselmootor tagab muljetavaldava jõudluse ja tõhusa kütusekasutuse. Selle ikooniline disain, robustne konstruktsioon ja tipptasemel mugavusfunktsioonid teevad sellest ideaalse sõiduki nii linnasõitudeks kui ka seiklusteks maastikul. Ostetud uuena Saksamaa esindusest. Üks omanik, esinduse ajalooga. Täielik hooldusajalugu: - 11.2014 / 13 359 km - 07.2015 / 26 811 km - 10.2015 / 40 018 km - 05.2016 / 54 219 km - 09.2016 / 68 677 km - 10.2017 / 99 291 km - 05.2018 / 114 046 km - 11.2018 / 128 120 km - 12.2019 / 134 110 km - 03.2021 / 137 153 km Autoga kaasa 2 komplekti rattaid: - 20" velgedel suverehvid - 18" velgedel talverehvid (lamell) Sõiduk on osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."