| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2024 |
| Odometer | 35 865 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Reg no | 983MYY |
| VIN | JTPAAAAA10R042027 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Power | 72 kW |
| Top speed | 175 km/h |
| CO2 | 105 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1507 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4362 mm |
| Width | 1832 mm |
| Height | 1558 mm |
Vehicle is located in Estonia
SISSEMAKSE 0 + TASUTA KASKO 1a * Uueväärne sõiduk! *Registreerimistasu hinnas! * Aastamaks 50.- EUR! * Toyota Relax garantii – kuni Sinu Toyota saab 10‑aastaseks või kui täitub 185 000km! Rohkemat infot: https://www.toyota.ee/owners/warranty/toyota-relax
| Seller | Amserv Viljandi |
|---|---|
| Address | Pargi 3b, Pargi, Viljandi, Estonia |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | amservauto.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."