
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2016 |
| Odometer | 120 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 278NDX |
| VIN | WDDYJ7HAXGA010650 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 472 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1890 kg |
|---|---|
| Weight | 1615 kg |
| Load capacity | 275 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2630 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4563 mm |
| Width | 1939 mm |
| Height | 1288 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Stage 3 Mercedes-AMG GT, mis on nii visuaalselt kui ka tehniliselt väga heas korras. Auto on turvalises seades, arendades 472 kW ja 950 Nm rattast (mootorist 543 kW ehk ~738 hj). Vajadusel võimalik seadistada ka 900+ hj peale, kuid reaalses sõidus ei ole selleks praktilist vajadust. Kiirendus 100–200 km/h vaid 4.8 sekundit. Tehtud mitmeid kvaliteetseid uuendusi: Uued billet hübriidturbod MTC Motorsport katalüsaatoritega downpipe’id (läbib ülevaatuse probleemideta) Carbon intake ja palju muud Kaasa tulevad catless downpipe’id ning originaalne tagaspoiler. Auto on ehitatud ja seadistatud VKM Motors poolt 2025. aasta sügisel. Registreerimistasu on tasutud. Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."