
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2020 |
| Odometer | 162 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 840XDX |
| VIN | WBA11BK050CF03662 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.4 l |
|---|---|
| Power | 390 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2560 kg |
|---|---|
| Weight | 1990 kg |
| Load capacity | 570 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4972 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1467 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras tehase Individual varustusega BMW M550i. Hooldused teostatud BMW esinduses. Õlivahetused teostatud iga 10 000km tagant. Kehtiv garantii kuni 06.2026 ilma läbisõidupiiranguta. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."