
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2017 |
| Odometer | 88 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Reg no | 777XRP |
| VIN | WDD2130891A253252 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.0 l |
|---|---|
| Power | 450 kW |
| Top speed | 300 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 11.7 l/100km |
| • Extra urban | 7.6 l/100km |
| • Average | 9.1 l/100km |
| Gross weight | 2525 kg |
|---|---|
| Weight | 1950 kg |
| Load capacity | 575 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2939 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4988 mm |
| Width | 1907 mm |
| Height | 1495 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas korras ning erilise värvikombinatsiooniga Mercedes-Benz E63 AMG S. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 04.2018 / 9792 km - 04.2019 / 19 644 km - 04.2020 / 29 808 km - 10.2021 / 40 083 km - 10.2022 / 54 407 km - 08.2023 / 65 949 km - 09.2024 / 75 106 km - 09.2025 / 83 553 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."