| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 168 383 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WBA6N3105MFL00001 Check |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 135 kW |
| Top speed | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1959 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4709 mm |
| Width | 1827 mm |
| Height | 1442 mm |
Vehicle is located in Estonia
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."