
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2018 |
| Odometer | 125 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 827LNZ |
| VIN | WBAVJ71090LH69816 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 240 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2525 kg |
|---|---|
| Weight | 2022 kg |
| Load capacity | 503 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2864 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4752 mm |
| Width | 1938 mm |
| Height | 1621 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW X4 M40d ühendab sportliku sõiduelamuse, praktilisuse ja mugavuse. Selle 3.0l diiselmootor koos xDrive nelikveoga pakub jõulist minekut ja samas mugavat igapäevast kasutust. Autol on soliidne Black Sapphire metallikvärv ning maitsekas punase nahaga salong. Väga hea varustusega eksemplar, kuhu kuuluvad muu hulgas Head-Up Display, adaptiivsed LED-tuled, sportistmed, elektrilised mäludega istmed, võtmeta mugavussisenemine, juhtmevaba laadimine, parkimisassistent, kaamera, M Sport pidurid, M Sport diferentsiaal jpm. Korrapäraselt hooldatud ning hästi hoitud auto. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."