
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2023 |
| Odometer | 45 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 081FFH |
| VIN | SALKA9BW3PA051498 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3.0 l |
|---|---|
| Power | 258 kW |
| Top speed | 234 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3350 kg |
|---|---|
| Weight | 2738 kg |
| Load capacity | 612 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2997 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5052 mm |
| Width | 2003 mm |
| Height | 1870 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 04.2028; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena. Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 04.2028. Kapott ja lävepakud värvi kaitseks kiletatud. Auto heledad osad on tumedaks kiletatud edevama välimuse andmiseks. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 10.2023 / 10 304 km - 05.2024 / 17 440 km - 10/2024 / 24 359 km - 02/2026 / 42 448 km Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."