
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 28 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 404GTT |
| VIN | WP1ZZZ9YXSDA50120 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 441 kW |
| Huippunopeus | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2935 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2590 kg |
| Kantokyky | 345 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2895 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4930 mm |
| Leveys | 1995 mm |
| Korkeus | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 29.09.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduki PORSCHE CAYENNE TURBO E-HYBRID (404GTT) taust on kontollitud https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll . Täpsema info saamiseks palume kontakteeruda müügi eest vastutava isiku poole. Aku garantii kehtib kuni 29.09.2032 Auto on üle kiletatud. Originaal värv on valge!
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.