
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 192 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 866CDS |
| VIN | WBA11AG060CE95574 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2.0 l |
|---|---|
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2505 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1910 kg |
| Kantokyky | 595 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2975 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4963 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1483 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Toodud riigist: Belgia; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras ning korrapäraselt hooldatud. Auto liigub erksalt ja sõidab hästi. Viisakas välimus ja hästi hoitud salong teevad sellest väga hea valiku nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nautimiseks. Tule vaata oma silmaga üle ja tee proovisõit! Registreermistasu on tasutud! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.