
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 45 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 081FFH |
| VIN | SALKA9BW3PA051498 Tarkista |
| Historia | mnt.ee   lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3.0 l |
|---|---|
| Teho | 258 kW |
| Huippunopeus | 234 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
|  •  Kaupungissa | - |
|  •  Maantiellä | - |
|  •  Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3350 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2738 kg |
| Kantokyky | 612 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2997 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5052 mm |
| Leveys | 2003 mm |
| Korkeus | 1870 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 04.2028; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena. Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 04.2028. Kapott ja lävepakud värvi kaitseks kiletatud. Auto heledad osad on tumedaks kiletatud edevama välimuse andmiseks. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 10.2023 / 10 304 km - 05.2024 / 17 440 km - 10/2024 / 24 359 km - 02/2026 / 42 448 km Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.