
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 89 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 016TJW |
| VIN | SAJAJ26H4H8W06474 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3.0 l |
|---|---|
| Teho | 250 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 13.6 l/100km |
| • Maantiellä | 7.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2450 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2037 kg |
| Kantokyky | 413 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3157 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5255 mm |
| Leveys | 1899 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; NB! Ühekordne registeerimismaks on makstud! Sõidukil on tehnilise rikke garantii kuni 08/2027. (Mango Insurance) Sõidukiga kaasas 2 komplekti rehve: - Suverehvid - Talverehvid (Nokian Hakkepeliita naastud) Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.