
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 125 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 827LNZ |
| VIN | WBAVJ71090LH69816 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3.0 l |
|---|---|
| Teho | 240 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2525 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2022 kg |
| Kantokyky | 503 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2864 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4752 mm |
| Leveys | 1938 mm |
| Korkeus | 1621 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW X4 M40d ühendab sportliku sõiduelamuse, praktilisuse ja mugavuse. Selle 3.0l diiselmootor koos xDrive nelikveoga pakub jõulist minekut ja samas mugavat igapäevast kasutust. Autol on soliidne Black Sapphire metallikvärv ning maitsekas punase nahaga salong. Väga hea varustusega eksemplar, kuhu kuuluvad muu hulgas Head-Up Display, adaptiivsed LED-tuled, sportistmed, elektrilised mäludega istmed, võtmeta mugavussisenemine, juhtmevaba laadimine, parkimisassistent, kaamera, M Sport pidurid, M Sport diferentsiaal jpm. Korrapäraselt hooldatud ning hästi hoitud auto. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.