| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 45 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | SCBCM13SXTC028849 Kontrolli |
| Maht | 4 l |
|---|---|
| Võimsus | 500 kW |
| Tippkiirus | 306 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 16.6 l/100km |
| • Maanteel | 9.6 l/100km |
| • Keskmine | 4.1 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2459 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4895 mm |
| Laius | - |
| Kõrgus | 1397 mm |
Hind ei sisalda registreerimistasu. Autot saab näha Bentley Tallinna esinduses, Pirni tn1
| Müüja | Auto 100 Premium |
|---|---|
| Aadress | Pirni 1, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.