| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 61 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 691KNM |
| VIN | WAUZZZFW0N7002825 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 245 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2404 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4989 mm |
| Laius | 1964 mm |
| Kõrgus | 1379 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
- Akugarantii on kehtiv kuni 26.07.2029 / 160 000km - Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu sisaldub hinnas. - Sõidukit saab näha Premium Select Salongis aadressil Pirni 1, Tallinn
| Müüja | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Aadress | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.