
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 60 170 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 585CHK |
| VIN | WF03XXTTG3MD48407 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 136 kW |
| Tippkiirus | 175 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.6 l/100km |
| • Maanteel | 6.8 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2585 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 8 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5339 mm |
| Laius | 2032 mm |
| Kõrgus | 1965 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC Weba Konks Klaasisoe Nahk BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Müüja | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Aadress | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.