
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 65 490 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 931HHB |
| VIN | WBA51BM000CH93128 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2 l |
|---|---|
| Võimsus | 185 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.9 l/100km |
| • Maanteel | 5.6 l/100km |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1865 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4963 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1498 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Laser, Mäludega istmed, Panoraam katus
| Müüja | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Aadress | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.