| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 96 729 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 138DBB |
| VIN | TMAJ3812HJJ523102 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1591 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 130 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.2 l/100km |
| • Maanteel | 6.5 l/100km |
| • Keskmine | 7.5 l/100km |
| Täismass | 2190 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1659 kg |
| Kandevõime | 531 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2670 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4475 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1645 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 96 729 kilomeetrit - Nelikvedu - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Jahutusega kindalaegas Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.