| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 30 416 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 556FRV |
| VIN | VR3FCYHZ2RY568704 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 96 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 137 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2050 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1613 kg |
| Kandevõime | 437 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2800 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4790 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1420 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Hooldatud vaid margiesinduses - Rikkalik GT-Line varustus - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 30 394 kilomeetrit - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera (360) - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - Võtmeta käivitus - Digitaalne näidikutepaneel Kindel valik! Garantii
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.