| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 52 716 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 433LFS |
| VIN | LVHRS687XR7505045 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1993 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 109 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 151 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 6.7 l/100km |
| Täismass | 2350 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1875 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2700 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4706 mm |
| Laius | 1866 mm |
| Kõrgus | 1684 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.