| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 80 841 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 503TNY |
| VIN | VF7VEAHK8KZ091901 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 90 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 190 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.2 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 5.6 l/100km |
| Täismass | 2810 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2051 kg |
| Kandevõime | 759 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3275 mm |
| Istekohti | 8 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4959 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1899 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.