
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 155 600 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 835VKD |
| VIN | WBAJJ11010EF61400 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 219 km/h |
| CO2 | 127 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 4.8 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1755 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4439 mm |
| Platums | 1821 mm |
| Augstums | 1598 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ACC Konks LED Keyless Head-Up Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Pārdevējs | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Adrese | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.