
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 133 150 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 162TPD |
| VIN | WBAJP51080BU54929 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 222 km/h |
| CO2 | 136 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 5.2 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1928 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4942 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1498 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ACC 360 Keyless Adapt.LED H/K HUD Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Pārdevējs | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Adrese | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.