
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 33 535 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 713FOX |
| VIN | VF3MCYHZUPS147568 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1655 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4641 mm |
| Platums | 1844 mm |
| Augstums | 1651 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ACC LED Pimenurga hoiatus Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Pārdevējs | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.